Een Paas bloemstuk met het geweldig mooie Washi, oftewel Japans papier, maak jij zelf, met de uitleg in deze DIY video. In de instructievideo is gebruik gemaakt van het prachtige Japanse ivoren papier, washi, voor in het paasei.
Het geeft een heel aparte uitstraling aan je paasei. Deze aparte techniek wil je echt niet missen. Zo leuk om te maken. Het papier is helemaal ingevlogen vanuit Japan. Er zijn echt vele mogelijkheden om met dit papier te werken. In deze DIY video, gaan we met een van deze mogelijkheden aan de slag. In andere DIY video's gaan we de andere werkwijzen nog uitleggen.
Je kunt zowel het gehele pakket, als ook de losse materialen van het stuk bestellen. Het wordt op maat gemaakt zoals in het boodschappenlijstje vermeld. Als er artikelen niet meer leverbaar zijn dan wordt er naar een alternatief gezocht. Houd er rekening mee dat er veel met natuurlijke materialen gewerkt wordt en daar veel afwijkingen in kunnen zitten. Vanaf nu geldt het volgende mbt verzendkosten. Nederland vanaf €75,00 geen verzendkosten, daar onder €7,95 Belgie/Frankrijk/Duitsland vanaf €85,00 geen verzendkosten, daaronder €11,00 Bloemen kunnen helaas niet meer besteld worden.
Koop het pakket voor dit bloemstuk bij LiliVerde!
Hoe werkt het bestellen van de spullen?
Verzendkosten
Oeps! Je kunt deze video (nog) niet bekijken?
Dat is jammer want dan kun je niet zien hoe dit bloemstuk wordt gemaakt.
- Misschien ben je vergeten in te loggen.
- Of je bent nog geen lid maar wel al overtuigd en wil nu lid worden.
- Of je bent hier nieuw en wil graag eerst een proefvideo bekijken.
Inloggen Lid worden Stuur mij een gratis proefvideo
